| Duet skrzypcowy | Mobilny bar kawowy | Teambuilding na statku | Karykatury na zamówienie

Duet skrzypcowyMobilny bar kawowyTeambuilding na statku

Karykatury na zamówienie

Czy można zamówić karykaturę? Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak powstają karykatury oraz jak zdobyć świetnie wykonaną własną karykaturę – ten tekst jest dla was. Czym jest karykatura? Najbardziej ogólnie to przedstawienie osoby bądź fikcyjnej postaci, które cechuje się przesadą w oddaniu charakterystycznych elementów, właściwości, cech. Karykatura ma na celu przede wszystkim ośmieszyć wizerunek danej osoby. […]

Karykatury na zamówienie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Czy można zamówić karykaturę?

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak powstają karykatury oraz jak zdobyć świetnie wykonaną własną karykaturę – ten tekst jest dla was.

Czym jest karykatura? Najbardziej ogólnie to przedstawienie osoby bądź fikcyjnej postaci, które cechuje się przesadą w oddaniu charakterystycznych elementów, właściwości, cech.

Karykatura ma na celu przede wszystkim ośmieszyć wizerunek danej osoby.

Słowo karykatura jest czasem także wykorzystywane na określenie zniekształcenia, wykrzywienia właściwego, naturalnego charakteru kogoś lub czegoś, czyli jest w skrócie deformacją.

W dawnych czasach karykatury tworzono, by ośmieszyć władców lub osoby publicznego zaufania, które skompromitowały się w jakiś sposób. Dziś również wykorzystuje się karykatury do tego celu.

Jednakże są ludzie, którzy zamawiają wykonanie karykatury na przykład swojego znajomego. Trzeba pamiętać, że prosząc o wykonanie karykatury na zamówienie osoba, której ją podarujemy musi mieć do siebie spory dystans.

Wystarczy wyszukać w Internecie hasło: karykatury na zamówienie, a zobaczycie jak ta fraza jest popularna. Może też odważycie się na swoją karykaturę?

recommended

Tagi: Fotoprzekaźnik przeciwsobny, docieplenie granulatem Radom, Usuwanie owłosienia żary, pantomograf Gliwice, kinesiotaping bielsko biała, zeltiq Warszawa, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Tynk mozaikowy Lakma, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, CPE Gliwice, Fotoodmładzanie żary
Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, Primacon taśmy transportowe, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23